3. den (88 dní)

1. července 2011 v 10:09 |  Deníček
Zdravím holky!

Nejprve Vám musím říct, co se mi posledí dobou děje, včera jsem byla s mamkou nakupovat a představte si, takových chlapů/ kluků, co po mně zase čumělo, na tohle já nejsem zvyklá, každý, kdo se na mě podíval se okamžitě na mě začal usmívat, prostě nechápu to.. to blond-hnědé melíry mi asi hodně sluší nebo možná i to, že už jsem dala dolů 4 kg a je to docela znát na nohách? No nechápu prostě, ale je to strašně milé. Ty pohledy si užívám, jak jen to jde!!! Už se, ale těším až dosáhnu svého, včera jsem psala, že si na to klidně počkám rok, ano však klidně počkám, protože i pokud zhubnu na těch cca 50 kg a nebude se mi to líbit, tak prostě je jasné, že budu muset hlavně zpevňovat, co se dá!!!! a to zpevnování může klidně zabrat i 3 měsíce..

A co je na plánu dneska? Dneska vyrážím s kamarádkou na Lidice a potom do jednoho "klubu", takže se tam asi alkoholu nevyhnu, ale víte co jíst budu nejpozději do 17:00-18:00 - vždy mi to vyhovovalo nejvíc a v tom klubu si dám max. frisko nebo něco, ale to doufám vytancuju a tak. Prostě jsme si s kamarádkou řekli, že pít nechcem, takže si dám fakt jen minimum něčeho! :)

Stejně je zvláštní, že je nás tady tolik na internetu, co chceme být hubené, tak jak jse možné, že v ČR jsou i takový tlouštíci? No nechápu... myslím, že v ČR je hubnutí trend jen v létě a pak nato většina kašle, nepochopitelné!!!

Rozhodla jsem, že také musím konečně
  • zařadit více zeleniny, začínám ode dneška!
  • Začnu také jíst více pestře, poslední dobou jsem jedla docela stereotypně nezdá se Vám??? Takže na snídani budu měnit vločky, pečivo atd. Večeře také budu měnit pečivo/knacky/saláty/. A za svačinu klasika jogurt/ovoce/. U oběda si moc vybírat nebudu moct, budu muset jíst většinou to, co máme doma... :)) Ale na víkend jsem si už poručila ryba a kuřecí masa! :)
  • cvičení budu provozat asi před obědem po snídani a budu ho různě zkoušet kombinovat :)

930 kaiserka se šunkou, broskev
1300 plátky kuřecího masa + troška špaget, 2 rajčata (jsem nějaká plná po tom obědě... :/ )
1540 1/2 grepu
1740 2 knacky s pom. máslem, tvarůžky, rajče (+ 5 lžič polévky)

30 minut rotoped + posilování bříška + 10 minut crossový trenažer

Honey
 


Komentáře

1 Little Little | Web | 1. července 2011 v 10:18 | Reagovat

Tak to si užívej, takovéhle pohledy vždycky hrozně posilují ego a dodávají sílu! :) Taky to mám ráda :) Tvůj jedelák mi ani moc jednostranný nepřijde..já taky snídám skoro vždy to stejné...:D No co :D  Koukám, že jdeš dnes taky do kina :) Já jdu na Transformery :) To s tou obezitou máš pravdu...všechny to chytne jen před a v létě, ale jinak je jim to jedno...nechápu jak můžou sto kiloví lidé normálně fungovat...že jim není trapně, že mají vůbec odvahu chodit mezi lidi...to já bych prostě nemohla :/ Když zrovna nebudu mít moc nabitý program, taky budu cvičit dopoledne, je to i zdravější se říká...a nejlépe prý před snídaní, ale na to jsem moc velký lenoch :D

2 Juicygirl Juicygirl | E-mail | Web | 1. července 2011 v 11:25 | Reagovat

Ahoj zlato, co bych tě zabíjela :-D Já jsem taky docela radši, že jsi na blogu sama, protože jak jste byly dvě tak to bylo takový zmatený :-)

3 lamylucy lamylucy | Web | 1. července 2011 v 22:48 | Reagovat

Pohledy vždycky potěší! Mě přijde, že o mě nikdo ani nezakopne :/ ale musíš být určitě hezká! :)
Dej vědět, jaké byly Lidice. JÁ už je asi nestihnu :( ... A v tom klubu si to užij! Já jsem zááásadně jen pro bílé víno :P

O stejných pravidlech jsem uvažovala,ale já třeba nerada snídám pečivo, mám nejradši ten tvaroh nebo jogurt nebo mléko s lupínky, polštářky apod :) Vždycky u toho skončím,ale zítra si chceme udělat se ségrou pudink:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama