Zpět, odhodlaná víc než kdy předtím

28. června 2011 v 17:39 |  Deníček
Vítejte, holky, neřikejte si hlavně, že jsem se zbláznila, opravdu jsem se nezbláznila! Prostě jsem tady znova! Měla jsem hodně blogů ten hle jsem opustila atd., ale teprve dnes mi došlo, že se vracím na místo činu, naštěstí jsem blog zrušila, ale nechápu, jak to, že jsem se mohla opět přihlásit? Všechno bylo nastavené, tak jak jsem to opustila!!!!

Nemusím vám snad rozepisovat, co se u mě dělo nebo nedělo? Hlavní je, že mam maturitu, ale také to, že jsem před měsícem začala hubnout a to s 68 kg! Dneska mám 64 kg! :)) Mrzí mi, že mi zmizli všechny články, ale nevadí! Pořádně to tu zase roztočím ano, ano! Ty moje slavné přezdívky už jsou asi taky trapné bylo tu: Nikiiiiik, Faith, Nina, Anie, Sarah a opravdu už nevím jakou si dát či nedat nebo zůstat pod tou starou?

Víte, co říkejte mi třeba: Honey :) (nic určitého, ale taky nic neurčitého, co vy nato?), vždycky jsem měla přezdívku někoho koho jsem obdivovala, ale je to kravina!!! Přeci dosmrti se nebudu po někoho opičit, zkoušet být jako někdo?

-> Honey <-
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama