1. den (88 dní)

29. června 2011 v 9:08 |  Deníček
Zdravím, tak jsem tu se svým 1. článkem.

Rozhodla jsem, že články budu psát, kdy se mi bude chtít, proto v tom nehledejte žádnou pravidelnost, ale určitě budu psát každý den. Do jednoho článku se budu snažit shrnout všechno, jak jídelníček, tak cvičení, tak co se mi stalo. Ovšem když se mi stane něco co hodně ovlivní nevím můj život, tak čekejte články klidně i dva, prostě minimálně napíšu jeden článek denně, a maximálně asi 2. Váhu pak najdete v odkazu váha, který ještě v galerii nenaleznete.

Nadpisy článků bude, kolikátý den prázdnin zrovna ubíhá, a v závorce kollik dní mi zbývá než nastoupím na VŠ. Světe div, se ale dostala jsem se na 2 VŠ na ekonomické fakulty a to na
  1. Zápodočeskou univerzitu v Plzni - fakulta ekonomická - obor managment obchodních činností
  2. Česká zemědělská univerzita v Praze - fakulta provozně ekonomická - obor provoz a ekonomika
už mám dokonce i rozhodnotu i kam půjdu a to do Prahy. Je docela vtipné, že jsem se na ty přijímačky skoro neučila a dostala jsem se tam a ještě jsem měla rezervu 15,5 bodu. No jsem docela spokojená, že jsem si dokázala, že něco dokážu je to příjemné zjištění. Můj studijní sen bylo Brno - Masarykova univerzita v Brně, ale opravdu na to jsem se nestačila mrknout a řekněte mi, kdo by zvládl v během 3 dnů - napsat praktickou maturitní zkoušku (bez ní bych nemohla odmaturovat a ta se skládala z ekonomických počtů za celé 4 roky + zaučtování příkladů, tkeré jsem s tím souvisí a další den psát informační technologii a pokud byste nesplněli vše aspon na 40%, tak jste to pak dělali v září a maturitu byste neměli...., takže jsem dala přednost učení na tadyto a na testy studijních předpokladů jsem se ani nemrkla... a ty jsem psala asi 2 dny po tom, co jsem se učila na praktickou + k tomu jsem se cestou tam učila ve vlaku otázky na ústní no bylo to opravdu něco...)

Jídelníček
snídaně: 30 g sypané musly, mléko, hrst třešní
oběd: špagety s masem
svačina: 1/2 grepu
večeře: celozrnná houska s gervais + kuřecí debrecínka

Honey...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama