Červen 2011

2. den (88 dní)

30. června 2011 v 9:55 Deníček
Popravdě můžu říct, že je to skutečně tak, že tenhle blog mi pomáhá a že jsem si řekla, že sem nikdy nechci napsat žádný hřích - ohledně jídla. Tajten víkend bude náročný především na mojí vůli u pití... Konají se 2 párty, takže se opravdu musím držet, protože alkhol k tomu patří, ale k hubnutí opravdu ne. Nebojte, ale od pondělí pojedu bez alkholu a to i když v úterý je další party, ale prostě ne, musím se naučit říkat ne, já nepiju a budu si klidně vymýšlet v to úterý, protože oni by to asi nepochopili, ale nechce se mi vzdát mého života!!!!! Jíst nebudu nic mimo plán, nebojte krásně si to rozvrhnu a sladké? Vůbec ne.

Včera jsem vzpomínala, na to jak mi to kdysi šlo krásně hubnout a už vím možná i čím to bylo? Já se skoro nevážila, takže jsem se vlastně držela pořád a nějak jsem na váhu ani nemyslela, ano skutečně je to tak vážila jsem se tak 2x do měsíce a to to jelo jako po másle, takže skutečně váhu shovávám a je to!!!!! Včera jsem si řikala, že to nemá cenu, že určitě nic nezhubnu, ale víte co? Ono to půjde i kdybych měla čekat třeba rok, je to dlouhá doba, jenomže to tak asi bude, ráda bych na VŠ nastoupila s 55 kg, ale to je asi nereálné, no uvidíme ano? Nebudu si dávat do kdy chci kolik zhubnout! To bude asi pro mě nejlepší.

Holky začala jsem se opalovat a najednou i ty blondato-hnědé melíry vypadadjí super na opálené pokožce, ale mám jiný problém v dekoltu se mi začali objevovat pupínky - už před tím než jsem se začala opalovat, máte nějakou radu na to? Nechci tam mít pupínky nevypadá to dobře.. :(

Další změna je asi ve cvičení, začínám cvičit i na rotopedu, možná jsem si na ten crossový trenažer zvykla, tak tělo chce taky jiný pohyb, takže kombinuji rotoped x crossový trenažer... a musím to fakt dodržovat každý den, ten pohyb :). Jak vidíte, tak s tímhle blogem mám hodně změn, hodně rozhodnutí a rozhodně největší vůli jít si za svým i když trdě!!!!

Navíc viděli jste můj desing na blogu? Dělala jsem ho sama a jsem na něj náležitě pyšná, bylo to pro mě děsně těžký, protože jsem nikdy pořádný design neměla, takže jsme se díky tomu naučila spoustu věcí a navíc si myslím, že je pěkný :))

Jídlo:
920 2 lžíce vloček, mléko
1150 plátek kuřecího masa, troška kuskusu s fazolemi
1440 jablko
1700 plátek chleba s gervais, 2 plátky sýru


50 minut crossový trenažer

Honey

1. den (88 dní)

29. června 2011 v 9:08 Deníček
Zdravím, tak jsem tu se svým 1. článkem.

Rozhodla jsem, že články budu psát, kdy se mi bude chtít, proto v tom nehledejte žádnou pravidelnost, ale určitě budu psát každý den. Do jednoho článku se budu snažit shrnout všechno, jak jídelníček, tak cvičení, tak co se mi stalo. Ovšem když se mi stane něco co hodně ovlivní nevím můj život, tak čekejte články klidně i dva, prostě minimálně napíšu jeden článek denně, a maximálně asi 2. Váhu pak najdete v odkazu váha, který ještě v galerii nenaleznete.

Nadpisy článků bude, kolikátý den prázdnin zrovna ubíhá, a v závorce kollik dní mi zbývá než nastoupím na VŠ. Světe div, se ale dostala jsem se na 2 VŠ na ekonomické fakulty a to na
 1. Zápodočeskou univerzitu v Plzni - fakulta ekonomická - obor managment obchodních činností
 2. Česká zemědělská univerzita v Praze - fakulta provozně ekonomická - obor provoz a ekonomika
už mám dokonce i rozhodnotu i kam půjdu a to do Prahy. Je docela vtipné, že jsem se na ty přijímačky skoro neučila a dostala jsem se tam a ještě jsem měla rezervu 15,5 bodu. No jsem docela spokojená, že jsem si dokázala, že něco dokážu je to příjemné zjištění. Můj studijní sen bylo Brno - Masarykova univerzita v Brně, ale opravdu na to jsem se nestačila mrknout a řekněte mi, kdo by zvládl v během 3 dnů - napsat praktickou maturitní zkoušku (bez ní bych nemohla odmaturovat a ta se skládala z ekonomických počtů za celé 4 roky + zaučtování příkladů, tkeré jsem s tím souvisí a další den psát informační technologii a pokud byste nesplněli vše aspon na 40%, tak jste to pak dělali v září a maturitu byste neměli...., takže jsem dala přednost učení na tadyto a na testy studijních předpokladů jsem se ani nemrkla... a ty jsem psala asi 2 dny po tom, co jsem se učila na praktickou + k tomu jsem se cestou tam učila ve vlaku otázky na ústní no bylo to opravdu něco...)

Jídelníček
snídaně: 30 g sypané musly, mléko, hrst třešní
oběd: špagety s masem
svačina: 1/2 grepu
večeře: celozrnná houska s gervais + kuřecí debrecínka

Honey...

Změny začnou od zítřka

28. června 2011 v 22:09 Deníček
Ano změny a přeměny.
 1. pravidelné jídlo (2-3 hodiny)
 2. žádné sladké
 3. nepřejídání
 4. bez alkoholu
 5. pravidelné kardio + posilování celého těla
 6. pravidelné pitný režim (2-3 litry)
 7. méně času na pc - více číst
 8. péče o pleť
 9. vážení max. 1x týdně
 10. mít na vše svůj názor, být sama sebou
No není toho zrovna málo, ale já zvládnu!!!!
Honey ♥

Cíle a odměny

28. června 2011 v 19:42 Cíle


62 kg /lesk na rty/
60 kg /lak na nehty/
58 kg /sukně nad kolena/
56 kg /nové tříčo/
54 kg /stříbrný křížek/
50 kg /piercing do pupíku/

Zpět, odhodlaná víc než kdy předtím

28. června 2011 v 17:39 Deníček
Vítejte, holky, neřikejte si hlavně, že jsem se zbláznila, opravdu jsem se nezbláznila! Prostě jsem tady znova! Měla jsem hodně blogů ten hle jsem opustila atd., ale teprve dnes mi došlo, že se vracím na místo činu, naštěstí jsem blog zrušila, ale nechápu, jak to, že jsem se mohla opět přihlásit? Všechno bylo nastavené, tak jak jsem to opustila!!!!

Nemusím vám snad rozepisovat, co se u mě dělo nebo nedělo? Hlavní je, že mam maturitu, ale také to, že jsem před měsícem začala hubnout a to s 68 kg! Dneska mám 64 kg! :)) Mrzí mi, že mi zmizli všechny články, ale nevadí! Pořádně to tu zase roztočím ano, ano! Ty moje slavné přezdívky už jsou asi taky trapné bylo tu: Nikiiiiik, Faith, Nina, Anie, Sarah a opravdu už nevím jakou si dát či nedat nebo zůstat pod tou starou?

Víte, co říkejte mi třeba: Honey :) (nic určitého, ale taky nic neurčitého, co vy nato?), vždycky jsem měla přezdívku někoho koho jsem obdivovala, ale je to kravina!!! Přeci dosmrti se nebudu po někoho opičit, zkoušet být jako někdo?

-> Honey <-